KABOOM KADIN VE ERKEK AZDIRICI KAHVE

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı KahvelerokKABOOM KADIN VE ERKEK AZDIRICI KAHVE

KABOOM KADIN VE ERKEK AZDIRICI KAHVE

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: AzdırıcıShop
Model
Bizdeki Fiyatı
: 50.00 TL(Kdv Dahil.)
Piyasa Fiyatı
: 49,00 TL
Kazancınız
: -1,00 TL (%-2,04)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB75
: 28.09.2022 12:15:22 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 18183 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

Bu Ürüne Ait Kampanyalar
1 Adet
50,00 TL
5 Adet
230,00 TL
10 Adet
450,00 TL
   

 

Ürün Açıklaması


Editörün Notu :

KABOOM KADIN VE ERKEK AZDIRICI KAHVE

Hem Bayanlarda Hem Erkeklerde  etkilidir.

Kaboom Bay Bayan Şehvet ve Performans Arttırıcı Kahve. azdırıcı uyarıcı cinsel istek arttırıcı, erkeklerde penis sertleştirici tek içimlik %100 doğal ve bitkisel tek içimlik afrodizyak kahve

Kaboom kahve tamamen doğal bitki özlerinden ileriteknoloji ile elde edilmiş, cinsiyet gözetmeksizin herkesin içebileceği hoş kokulu, performans arttırıcı, azdırıcı, cinsel istek ve arzuları en üst düzeye çıkartan şehvet dolduran tek içimlik %100 doğal bir kahvedir.

Kaboom kahve 5 bitkinin hassas karışımı ile formüle edilmiştir. Keçi boynuzu, amerikan ginsengi, japon eriği (ginko bilboa), saw palmetto bitkisi ve demir dikeni (tribulus terrestris).

Hiç çekinmeden kullanabileceğiniz kaboom kahven cinsel isteği arttırmaya, cinsel duyarlılığınızı maximum seviyeye çıkartmaya ( oırgazma ulaşmanıza yardımcıdır), ereksiyonu sağlayarak cinsel ilişkide daha sert penise sahip olmanıza yardımcı olmakla beraber size enerji ve dayanıklılık vererek bir den fazla defalarca cinsel ilişkiye girmenize yardımcı olur.

Ürünü istediğiniz içecekle birlikte alabilrisiniz, hatta alkolle bile alınabilir.

Kaboom Doğal Kahve aşağıda belirtilen beş bitki özünden meydana gelmektedir.
·  Keçiboynuzu: 
·  Çinliler, Keçiboynuzu bitkisinin, hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel dürtüleri artırıcı ve erkeklerde ereksiyonal fonksiyonu sağlamaya yardımcı etkilerinin en yüksek seviyede olduğunu düşünüyorlar. Bu bitki uzun zamanlar boyunca cinsel arzuyu yenilemek, ereksiyonal fonksiyonu güçlendirmek, yorgunluğu azaltmak ve hatta menopozun neden olduğu huzursuzluğu yatıştırmak için kullanılmıştır. 
·  Keçiboynuzu bitkisi, genital bölge başta olmak üzere vücuttaki tüm damarları harekete geçirir. Cinsel arzu ayrıca ereksiyonal fonksiyonun, testosteron seviyesinin, prostat ve cinsel ilişki öncesi kasların gücünün artırılmasıyla da sağlanır. 
·  Çin Bilim Akademisi yaşlanma süresini geciktirmek ve genel sağlığı düzenlemek için Keçiboynuzunun düzenli kullanımını öneriyor. Keçi Boynuzu ve Ying Yang Huo erkek ve kadın cinsel aktivitesi artırır. Yin Yang Hua böbrek çalışmasını harekete geçirir, hormonal salgıyı artırır. Araştırmalara göre, sperm sayısını ve yoğunluğunu da arttırmaya yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır, hormonal salgılarla yoğunluk kazanmış kanın duyarlı hücrelere ulaşmasını sağlar.

Amerikan Ginsengi: 
·  Amerikan Ginsengi enerjiyi artırıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici, yorgunluğu ve stresi (özellikle önemli hastalıklar sonrası) azaltıcı özellikleriyle bilinir. Damarlara ve hücrelere giden oksijen seviyesini artırır. Zarar görmüş hücrelerin yeniden üretilmesine yardımcı olur. Tüm bu etkilerden dolayı, genellikle tüm vücut sağlığı, sinir sistemi, kalp ve beyin sağlığı için kullanılır.

Japon Eriği (Ginkgo Biloba): 
·  Japon eriği ağacı, üstüne en çok araştırma yapılan ve botanik bahçelerinde en çok sergilenen bitkilerden biridir, çünkü beyin fonksiyonları ve kan dolaşımı üzerindeki etkileri olağanüstüdür. Yapraklarında bulunan özün, kan damarlarını genişletmeye ve zihinsel fonksiyonu artırmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Araştırmalar, Ginkgo bitkisinin kan dolaşımını hızlandırarak hafızayı güçlendirdiğini de göstermektedir. Ayrıca güçlü bir antitoksidant olup, erken yaşlanmayı önlediği ne Kan dolaşımını hızlandırması cinsel sorunların çözümlenmesinde pozitif yararlar sağladığı bilinmektedir.

Saw Palmetto: 
·  Saw Palmetto bitkisi, Saw Palmetto palmiyesinde bulunan meyvelerden üretilen bir özdür. Şuana kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. En önemlileri testis iltihabı, idrar yolu problemleri, öksürük ve solunum yolu rahatsızlıklarıdır. Ayrıca tiroit bezini kuvvetlendirici, metabolizmik dengeyi sağlayıcı, iştah artırıcı, sindirimi kolaylaştırıcı ve saç üretimini artırıcı etkileri de vardır. Bunun yanında, prostat sağlığı ve cinsel istek için besleyici bir tonik olarak da kullanılmıştır. Saw Palmetto tiroit bezinin ve idrar yolu sistemin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.


Demir Dikeni (Tribulus Terrestis): 
Demir Dikeni, tropikal bölgede yetişen bir bitkidir. Binlerce yıldır Avrupa’da, Hindistan’da ve Çin’de şifalı ot olarak kullanılmıştır. İdrar tutma, depresyon, karaciğer, böbrek ve kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılmıştır. Antiseptik ve iltihap önleyici özellikleri vardır. Demir Dikeni uzun zamanlar boyunca cinsel hazzı arttırmak, erkeklerdeki ve kadınlardaki kısırlığı tedavi etmek için de kullanılmıştır. Araştırmalar testosteron üretimini dolaylı olarak arttırdığını ve cinsel ve atletik performansı harekete geçirdiğini göstermiştir.


CİNSEL GÜCÜ ARTTIRAN 
% 100 DOĞAL KAHVE


Kullanım Şekli : 
Cinsel ilişkiden yaklaşık 1,5 saat önce , bir fincan (150 ml) sıcak su içerisine bir poşet Kaboom Kahve koyarak içime hazır hale getirebilirsiniz.

Uyarılar :
Günde 1 (bir) adetten fazla içmeniz önerilmez. Normal şartlar altında bir paketi 72 saat boyunca etkisini gösterecektir. 
Kadınların gebelik ve emzirme dönemlerinde doktora danışmadan kullanmamaları önerilir. 
Dikkat!!!

 Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 
30 derecenin altında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz


Kaboom kahve,Bay Bayan Şehvet arttırıcı,Performans Arttırıcı Kahve, azdırıcı, uyarıcı, cinsel istek arttırıcı, penis sertleştirici, tek içimlik, %100 doğal, bitkisel, kahveYorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık