Asshole bayan anal azdırıcı istek arttırıcı koku parfüm

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAnal AzdırıcılarokAsshole bayan anal azdırıcı istek arttırıcı koku parfüm

Asshole bayan anal azdırıcı istek arttırıcı koku parfüm

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: Markasız Ürün
Model
:
Fiyatı
: 120.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB235
: 28.09.2022 12:23:22 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 11399 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


Asshole (Bayan)

Bayanların duyularına hitap eden özel formülü ile erkeklerde yan etkisi olmayan bir parfümdür.

Hayır olmaz ile karşılaştığınız özel anlar varsa perdeyi aralamak isteyebilirsiniz.

Kullanımı pratiktir. Parfümü koltuk altınıza ve boynunuza birer   kez sıkmanız yeterlidir. Normal parfüm kokusu hoştır, beğenilen bir aroması   vardır. Parfümün normal kokusu gün boyu devam eder.

Bayanları etkileyen anal azdırıcı bir kokudur. İçeriğinde ki feromon kokular ve özel anal azdırıcı hormonal maddeler sayesinde kulanıldıktan hemen sonra bayanların anal seks isteğini uyandıran etkisini göstermeye başlar. Yan etkisi yoktur. Anal şehvet duygularını maximuma çıkartır.

Asshole Kadın Anal Azdırıcı Parfümü kendinize sıktığınız zaman ortamda sizden başkasının olmamasına dikkat ediniz, aksi halde cinsel arzuarı herhangi birine kayabilir. Anal parfüm sadece anal seks isteğini uyandırmaz, cinsel şehvet duygularını da uyandırıcı etkisi vardır. Anal istek arrtırıcı assholle parfüm kokusunu duyan bayanlarda müthiş bir etkileşim başlatarak cinsel uyarılma, anal bölgede hoş bir esinti, anal bölgenin uyarılması etkisini göstermeye başlar, kadınlar bu kokuyu aldıktan sonra 15 dk içinde anal bölgelerinin okşanmasını, ellenmesini, içinin doldurulmasını arzular. Ayrıca parfümün kokusunu alan bayanlar her dokunuştan, sürtünüşten ayrı bir haz duyarlar.

feromon kokunun etkisi ise doğası gereği 15 dk civarında sürmektedir. Bu nedenle parfümü sıkacağınız zamanı iyi seçmelisiniz.

Evli çiftler eşlerini , sevgilinizi, arkadaşınızı bu ürünle haberli veya habersiz kullanarak etkileyebilir, onun değişik tatlar almasını sağlayabilrsiniz.

İçeriğinde ki maddeler bitkiseldir, alerji yapmaz, cildi tahriş etmez,..

Asshole anal seks parfümü ile ilişkiden alacağınız ve vereceğiniz tat ile partnerinizle çok değişik heyecanlara yolculuk yapabilirsiniz.


anal azdırıcı, anal parfüm, assholle, anal azdırıcı parfüm, anal seks uyandırıcı, anal koku, anal şehvetlendirici, anal seks uyarıcı, bayan azdırıcı, kadın azdırıcı, kadınları azdıran koku, bayanları azdıran koku, kadınları uyarıcı parfüm, kadınları uyarıcı koku, feromon koku, feromon parfümYorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık