Black Widow Bayan Azdırıcı Seks Damlası

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı DamlalarokBlack Widow Bayan Azdırıcı Seks Damlası

Black Widow Bayan Azdırıcı Seks Damlası

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: AzdırıcıShop
Model
Fiyatı
: 150.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB181
: 03.07.2020 13:41:26 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 7651 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır


+ Kaydırıcı Krem Hediye 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


Black Widow Bayan Azdırıcı Seks Damlası

kadını azdıran cinsel isteklerini had safhaya getirip cinsel ilişki için azgınlık yaratan bayan azdırıcı cinsel istek uyandırıcı afrodizyak etkili seks damlası.

Doğal Sex Şeytanı Black Widow Sex Devil Sex Philter for woman Bayan Azdırıcı Aşk damlası.

Black Widow ile gerçek bir sex şeytanı olacaksınız. Black widow'u kullanan bayanlarda istem dışı seks isteği duyuyor, azgın bir sex şeytanına dönüşüyor. Yeni bayan cinsel istek uyandırma azdırma damlası Black Widow sex philter for woman kullanıldığı andan itibaren 15-20 dk gibi kısa bir süre içinde etkisini gösteren, etkisi 2 saat gibi bir süreyi bulan mükemmel etkide, Amerika Yapımı bir aşk iksiridir. Rusya’dan tüm dünya’ya dağıtımı yapılmaktadır. anında keskin etkisi ve kalitesi ile beğenilen, Ortadoğunun en çok kullanılan aşk iksiri artık bizde.

Kimyasal tepkimelerle üretilmemiş olup %100 doğal olan içeriği ile yapılan klinik testlerden başarı ile geçmiş olup vücuda herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. black widow renksiz ve kokusuzdur. Kullanan bayanların kullandıkları içeceklerde kesinlikle rahatsız edici bir tat, koku, ve renk değişikliği yaratmaz, içeceğinizin tadı olduğu gibi kalır, kullanıldığı zaman kesinlikle farkedilmez.

SADECE BAYANLARIN KULLANIMI İÇİNDİR. ERKEKLERİ ETKİLEMEZ, ERKEKLERDE KULLANILMAMALIDIR.

Kullanıldıktan 15 dk - 20 dk içinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Kullanan kişilerde aşk ve şehvet duygularını kontrol eden hormonların salgılanmasını arttırarak, kişide istem dışı bir şekilde seks isteği uyandırır. KULLANAN BAYANLAR CİNSEL İLİŞKİDE BULUNMAK İSTER. 

Kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken en büyük husus; 1 bardak suya 8 damladan fazla katılmamasıdır. Her türlü içecek ile kullanabilrisiniz. Alkol, meyve suyu, çay, kola, su ve benzeri içeceklerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alkol ile alınırken dikkat edilmesi gereken diğer konu 1 kadeh içki ile alındığında etkisini yitirmediği (aksine 1 kadeh içki de afrodizyak etki gösterir), fakat 2- ve daha fazla kadeh içki içildiğinde alkol’ün vücudun fonksiyonlarını bozması ve uyuşturması nedeni ile etkisini izole edeceğidir. Bu nedenle bu ürün kullanılırken alkol türü içeceklerde kullanım esnasında 1 kadehin aşılmamasıdır.

Diğer bir konu da Çay ile servisidir. Çay ile kullanımında dikkat edilmesi gereken durum sıcak çayı doldurur doldurmaz hemen içine damlatılmamasıdır, sıcak içecekler bardağa doldurulduktan sonra 1 dk beklenerek içeceğe konulmasıdır. yani sıcak içeceklerde kullanım şekli en fazla 1 dk bekletilmiş (90 derecede ki sıcak sıvılarda) içeceklere eklenmesidir. Kaynayan bir içeceğe, yada pişmekte olan bir yemeğe katılması önerilmez, etkisini 100 santgrad derecede kaybeder. 

Black Widow natural sex devil ile ilişkileriniz çok daha ateşli geçecek. bayanları azdırmada usta olan, daha çok şehvetli davranmasını, cinsel yönden kendisini daha çekici yapmasını sağlayan seks şeytanı içeceği olan black widow sex philter (seks içeceği, aşk iksiri) karşı konulamaz etki göstermektedir. Şimdiye kadar kullandığınız tüm sex ilaçlarını unutun, şimdiye kadar kullandığınız tüm bayan azdırıcı damlaların etkisi neyse, bu sex damlası onların birkaç katıdır.

Bu güçlü etkili kadın azdırıcı damla ile hayalini kurduğunuz, orgazm dolu, fantezi dolu cinsel ilişkiyi yaşayabileceksiniz. Arzularınızı maximum etkide arttırıcı olan bu seks damlası kullanan kadınlarda sadece sex isteğini uyandırıcı etki yaratmaz, seks gücünü arttırır, performansınızı büyük oranda güçlendirir, cinsel aktivitede ki etkinliğinizi yüceltir, seksten daha fazla zevk almanızı sağlar, sadece bir kere değil birden fazla seks yapmanızı sağlar.

Partnerinizi eritene kadar seks yapabilirsiniz.

 

Diğer Azdırıcı Damla Çeşitlerimiz
Arama Kelimeleri: damla, azdırıcı, azdırıcı damla, seks azdırıcı damlalar, cinsel uyarıcı damlalar, cinsel istek arttırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı damla, seks damlası, kadın azdırıcılar, bayan azdırıcılar, azdırıcı ilaçlar,


balack widow,seks şeytanı,seks damlası,cinsel istek,istek uyan dıran,şehvet uyandıran,seks,aşk damlası,kadın azdırıcı damla,kadın azdıran,bayan azdırıcı,doğal seks şeydatı,Yorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık