EROS BAYAN CİNSEL AZDIRICI DAMLA

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı DamlalarokEROS BAYAN CİNSEL AZDIRICI DAMLA

EROS BAYAN CİNSEL AZDIRICI DAMLA

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: EROS
Model
:
Bizdeki Fiyatı
: 75.00 TL(Kdv Dahil.)
Piyasa Fiyatı
: 89,00 TL
Kazancınız
: 14,00 TL (%15,73)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB208
: 16.01.2023 12:49:22 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 13348 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver

 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


EROS BAYAN CİNSEL AZDIRICI DAMLA

Eros bayan cinsel azdırıcı damla ile eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız cinsel ilişkiye daha hevesli olacak, size karşlı ilgisi ve şehveti artacak, 5-7 damlada bayanların cinsel arzuların artmasını, cinsel isteğin uyandırılmasını sağlayabileceksiniz.

EROS Azdırıcı Damla ile zevki doruklarında yaşayın. Bayan Azdırıcı damla ile hedefe kolay yoldan gidin. Bayan veya Kız arkadaşınızın cinsel isteklilik konusunda sorunlarımı var yada sorun mu yaşıyor ?

EROS Azdıran Damla ile içeceğine sıcak veya soğuk hiç farketmez 7-8 damla damlatmanız yeterlidir. Fazla değil tam 20 dakika içerisinde etkisini tamamen gösterecektir. Azdıran afrodizyak damla; renksiz, kokusuz alkol harici herhangi bir yiyecek veya içecekle karıştırılıp kullanılan en etkili doğal bayan azdırıcılar arasında en üst sıralarda kendine yer edinmiş olan kadınlar için cinsel istek arttırıcı damladır.

EROS Bayan Azdırıcı Damla kullanıldıktan sonra bayanlarda cinselliğe olan arzuyu maksimuma çıkarır. İlişki sırasında alınan hazzı artırır ve orgazm sorunu yaşayan bayanların orgazm sorununu ortadan kaldırır. Bayandaki uyarılma hissini en üst seviyeye çıkarır.

EROS BAYAN AZDIRICI DAMLA ETKİSİ
Libido azlığı, seks yapmak istememe ve cinsel isteksizlik kadınlar/bayanlar arasında daha sık rastlanan bir durumdur. Yapılan istatistiklere göre Türkiye'de Kadınların yüzde 33'ü hayatlarının bir döneminde bu sorunu yaşamaktadır.
Çoğu kadın menopoz ve perimenopoz dan dolayı hormon düzeylerinde dengesizlik yaşadığından cinsel dürtülerinde azalma olur, yani libido azalması konusunda muzdarip oluyorlar.
Bir kadının cinsel dürtüsünde azalma-hatta tamamen ortadan kaybolmasının çeşitli nedenleri vardır:
Menopoz, Egzersiz eksikliği, Kilo, Doğum, İçerisinde kimyasal bulunan ilaçların yan etkileri,
Stres ve Yorgunluk, Huysuzluk, Hormon Replasman Tedavisi

Tıpkı erkeklerde cinsel isteği arttıran ilaçlar gibi, bayan azdırma damlası cinsel uyarıcı EROS BAYAN AZDIRICI DAMLA'da kan akışını artırarak kadınlarda/bayanlarda cinsel fonksiyon artırır.
İçerisinde klinik olarak onaylanmış ve doktorlar tarafından tavsiye edilen yüksek kaliteli doğal takviyeler vardır.
Erkeklerin bir çoğu eşlerinin ve partnerlerinin cinsel isteksizliğinden şikayetçidir. EROS BAYAN AZDIRAN DAMLA bu bayanların cinsel isteksizlik sorununu gidermek ve bayanların seks isteğini arttırmak için üretilmiş doğal bayan cinsel istek uyarıcı bayan azdırma damlasıdır.

EROS DAMLA doğal cinsel libido artırıcıdır. EROS DAMLA kadın cinsel dürtüsü geliştirmek için formule edilmiş doğal tamamen güvenli, yüksek kalitede bitkisel bayan azdırma damlasıdır. Afrodizyak damla, afrodizyak ilaçlar arasında en etkili bayan azdırma damlası olarak üretilen bayan azdırıcı damla olup Kadın libidosu'nu arttırmak ve sekse olan isteğini harekete geçirmek için etkileri kuvvetli olan bitkilerden formule edilmiştir.

Bayan Azdırıcı Damla EROS DAMLA faydaları:
Kadında cinsel isteği arttırır.
Kadınlarda cinsel uyarılmayı arttırır ve hızlandırır.
Kadında cinsel uyarılma süresini artırır.
Kadında genital duyarlılığı artırır.
Kadında orgazm kolaylığını artırır.
Kadında orgazm gücünü artırır.

EROS BAYAN DAMLA KULLANIMI
Kullanımı İle İlgili Bilgiler Ürünün Üreticisi Tarafından Kutu Üzerinde Yer Almaktadır.Üründen En İyi Etkiyi Almak İçin Mutlaka Üretici Uyarılarına Uyunuz.
Eros Bayan İstek Arttırıcı Damla asitli olmayan kola vb. içecekler haricinde herhangi bir içeceğe damlatılır.
Eros Bayan İstek Arttırıcı Damla Kullanımı Hakkında Uyarılar
1- Eros Bayan İstek Arttırıcı Damla sadece yetişkinler içindir.
2- Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.
3- Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.
4- Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.
5- Seksüel aktiviteden önce içeceğe 1ml ( 5 -7 ) damla damlatılır.
6- Yaklaşık olarak 15 dakika sonra belirti yapmaya başlar.

EROS BAYAN AZDIRICI DAMLA YAN ETKİSİ
Ürünün Yan Etkileri:
Aynı 24 saat içerisinde 2 defadan fazla kullanıldığı taktirde miğde ve baş ağrısı yapabilir. Kullanıcıların günde 1 kereden fazla kullanmamaları özellikle tavsiye edilir. Tok karnına alınmadığı taktirde miğdede yanmaya sebebiyet verebilir. İçerğindeki doğal bileşenlere karşı özel olarak alerjisi olan kimselerde deride kaşıntı, döküntü ya da kızarıklık yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kalan kullanıcıların kullanımı bırakmaları özellikle rica edilir.

EROS BAYAN AZDIRICI DAMLA İÇERİĞİ
Tercihen dil altına 3-4 damla damlatılarak ya da asitsiz ve alkölsüz içeceğe 7-8 damla damlatılarak kullanılan ürünümüz Golden Lovita, dil altına damlatıldığı taktirde tükürük bezleri tarafından emilerek daha çabuk etki eder. Önerilen şekilde kullanıldığı taktirde, kullanıldıktan yaklaşık 30 dk. sonra etki eder ve etkileri ortalama 1 - 1,5 saat devam eder. Açıldıktan yaklaşık 30 gün sonra etkilerini kaybedeceği için bir ay gibi bir zamanda tamamen tüketilmesi gerekmektedir.
Ürünün Mg İçeriği:
Her bir 2ml' deki İçeriği Su 26 mg, L-Arginine 9,4 mg, Askorbik Asit (C vitamini) (%16 DV), Koruyucular: Sodyum Benzoat (E211), Potasyum Sorbat (E202)


eros, eros azdırıcı, eros azdırıcı damla, cinsel azdırıcı, cinsel azdırıcı damla, cinsel istek arttırıcı, cinsel istek uyandırıcı, şehvet uyandırıcı, eros bayan azdırıcı damla, bayanlarda şehvet arttırıcı damla, bayan şehvet arttırıcı,Yorumlar


 Ürüne ait yorum yazmak için tıklayınız.

Kayıtlı Yorumlar

04.09.2014 10:53:07 05435327178

Ok eve

14.03.2013 11:43:21 damla süper iksırdi

damladan kullandım çayın veya meyvasuyunun içine 5 damla attıyorum 20dkkada karşı cins harekete geçiyor full force güçle azdırıyor ateşli yırtıcı kaplan gibi yapıyor tavsiye ederimmurat ist kadıkoy


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık