FEROBEL ERKEKLERİ AZDIRAN KOKU - PARFÜM

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalarAna Sayfa okAzdırıcı ParfümlerokFEROBEL Feromon Parfüm - Erkekleri Azdıran Kokulu Parfüm

FEROBEL Feromon Parfüm - Erkekleri Azdıran Kokulu Parfüm

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: ferobel
Model
:
Fiyatı
: 200.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB206
: 30.08.2023 11:48:49 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 6250 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver

 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


FEROBEL ERKEKLERİ AZDIRAN KOKU - PARFÜM

Ferobelin Pheromone parfümün kokusunu alan erkekleri azdırır. Kullanan kadınlara karşı erkeklerde cinsel uyarımlar yapar, kadına karşı cinsel istek ve arzusunda uyarılma, şehvet duygusunun artmasına neden olur. Kullanan kadınları daha çekici ve öz güvenli yapar.

"Feromonların Sihirli Etkisi: FEROBEL Parfüm ile Çekiciliğinizi Artırın!"

FEROBEL Feromon Parfüm, özel içeriği sayesinde erkekleri azdıran ve çekici hissettiren bir parfüm seçeneğidir. Feromonlar, insanlar arasındaki cinsel çekimde etkili olan kimyasal sinyallerdir ve Ferobel bu etkiyi güçlendirmek için tasarlanmıştır.

Bu özel parfüm, kullanıcılarına bir dizi avantaj sunar. Kullanan erkeklerde kadınlara karşı cinsel istek ve arzusunun artmasını sağlayarak daha çekici hissetmelerine yardımcı olur. Aynı şekilde, kadınlar da erkeklerde cinsel uyarımlar yapabilir ve öz güvenlerini artırabilir.

FEROBEL Feromon Parfüm'ün etkileri arasında ilgili bakışlar, yakınlaşma arzusu, huzur ve güven etkisi, artan saygınlık ve çekicilik bulunmaktadır. Özgüven artışı, karşı cinse verilen pozitif tepkiler gibi avantajlarla kullanıcıları memnun etmektedir.

Parfümün içeriğindeki özel esanslar ve yüksek yağ oranı sayesinde uzun süre kalıcı bir etkiye sahiptir. Ürünün güvenliği sağlık standartlarına uygun bir şekilde üretildiği için endişe yaratmaz. Ferobel, kişisel ve sosyal yaşamda çekiciliği artırmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir.

Kullanım Önerileri: FEROBEL Feromon Parfüm'ü kullanırken kulak arkası veya ense bölgesine bir kez sıkmanız yeterlidir. İsteğe göre vücudun farklı bölgelerine uygulayabilirsiniz. Parfümü nabız atışı olan bölgelere (bilekler, boynun arka kısmı, göğüsler arası, kulakların arkası, dirsek ve dizlerin arkası, ayak bilekleri, baldır içi gibi) uygulamak daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Parfümü giymeden önce kullanmak önerilir.

Ürün Kalitesi ve Garantisi: FEROBEL Feromon Parfüm, en iyi içeriklerle ve en iyi alkol kullanılarak üretilir. Sağlık Bakanlığı onaylı tesislerde üretildiği için güvenlidir. Ürünün en az iki gün boyunca kalıcı koku garantisi bulunmaktadır.

Ferobel Feromon Parfüm'ün Etkileri Nelerdir?
1 - Hiç Olmadığı Kadar İlgili Bakışlar ve Karşı Cins İle Göz Teması
2 - Karşı Cins Üzerinde Çok Sık Yakınlaşma Arzusu
3 - Etrafınızdakiler Üzerinde Dinlendirici Huzur ve Güven Verici Etki
4 - Sosyal Çevrede Olağan Üstü Düzeyde Artış Gösteren Saygınlık. ...
5 - Androjen Hormonlarının Artışı Sonucunda Maximum Çekicilik
6 - Kullanan Kişide Maksimum Özgüven
7 - Karşı Cinsden Alınan Pozitif Cevap

FEROBEL AFRODİZYAK PARFÜM İÇERİĞİ

Ferobel pheromone parfüm gülü feromon etkili, azdırıcı koku.

Mutluluk parfüm gibidir; Güzel kokular, insan üzerinde hoş bir tesir meydana getirmektedir. Bu yüzden dünyada binlerce cins koku üretilmektedir. Parfümler, lavantalar, esanslar, losyonlar vb. bunlar arasındadır. Daha iyi kokuyu üretip daha çok kar elde edebilmek için şirketler birbiriyle yarışmaktadır, Koku üretmek çok yüksek kar sağlayan bir ticari eylemdir, Fakat Bunların hepsi yapay kokulardır! İste bu nedenle doğal kokulardan ilham alarak yeni buluşlar yapabilmek ve dünyanın en etkileyici kokusunu belirleyebilmek için kapsamlı bir çalışma başlattık ve Ferobel ’i ürettik.

Ürünümüz diğer parfümlere nazaran daha kalıcı ve karşı konulamaz bir kokuya sahiptir. Başlı başına en büyük özelliği; her tene uyum sağlayan, kuvvetli içerik ve muntazam esanslarla bezenmiş, en iyi alkol kullanılarak tüketiciye en mükemmel sonucu verebilmek adına hazırlanmış olmasıdır. Unutmayın bir parfümün yağ oranı ne kadar yüksekse, kokusu o kadar kalıcıdır.

Ferobel azdırıcı koku; başta Brezilya olmak üzere yedi farklı ülkeden toplanan en güzel esanslar, kuvvetli yağ oranları ve dünyanın en iyi alkolü olmaya layık görülen Brezilya alkolü ile en iyi içeriğe sahip tek parfümdür. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, sevdiklerinize tavsiye edebileceğiniz mükemmel bir üründür.

Firmamız ürünlerini Sağlık Bakanlığı onaylı tesislerde insan sağlığına uygun olarak üretmekte ve IFRA standartlarına uygun olarak hizmete sunmaktadır. Böylelikle parfüm sektöründe şikayet konusu olan alerji ve kalıcı olmayan parfümlerin önüne geçmektedir. Ürünlerimiz değişen şartlara göre güncellenmektedir. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. En az iki gün boyu kalıcı koku garantisi vardır.
 

FEROBEL KULLANIM ŞEKLİ

Ferobel afrodizyak parfüm'ü kulak arkası ile ense bölgesine doğru bir kez sıkmanız yeterlidir. İsteğe göre vücudunuzun farklı bölgelerine de uygulayabilirsiniz.

Parfümleri nabzınızın attığı yerlere, yani bileklerinize, boynunuza, göğüslerinizin arasına, kulaklarınızın arkasına, hatta dirsek ve dizlerinizin arkasına, ayak bileklerinize, baldırlarınızın iç kısımlarına sıkınız. Buralarda kanınız derinizin üst kısmına yakın olduğundan, bu bölgeler daha sıcaktır ve parfümünüzün daha iyi yayılmasını sağlayacaktır.

Parfümü kıyafetlerinize sıkmayınız. Parfümün içerisindeki yağlar özellikle ipek gibi hassas kumaşlarda lekeye sebep olabilir. Parfümleri sadece vücudunuza, kokunun gelişebileceği yerlere sıkınız. En iyisi, parfümü giyinmeden önce kullanmaktır.

Arama Kelimeleri: parfüm, koku, azdırıcı koku, seks azdırıcı parfümler, cinsel uyarıcı kokular, cinsel istek arttırıcı parfüm, erkek azdırıcı parfüm, erkekleri azdırıcı kokular, seks parfümleri, erkekleri azdıran parfümler, afrodizyak kokular, afrodizyak parfüm, erkeklerin yarağını kaldıran kadın parfümleri, erkeklerin penisini azdıran kadın kokuları, sikiştiren parfüm,


Feromon parfüm, erkekleri azdıran koku, çekici parfüm, cinsel istek arttırıcı, özgüvenli hissetmekYorumlar


 Ürüne ait yorum yazmak için tıklayınız.

Kayıtlı Yorumlar

23.03.2013 19:24:27 Selam

Ben yurtdışında kalıyorum acaba siparişleriniz yurtdışınada varmı bide kapı önünde teslim alınca ödemeyi yapabilirmiyim cevap verirseniz sevinirim .


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık