Sfliege Kadın Azdırıcı Damla - Doğal Formülle Cinsel İsteği Arttırın - Hollanda İthal Ürün

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalarAna Sayfa okAzdırıcı DamlalarokSfliege Kadın Azdırıcı Damla - Doğal Formülüyle Cinsel İsteği Arttırın

Sfliege Kadın Azdırıcı Damla - Doğal Formülüyle Cinsel İsteği Arttırın

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: SEX
Model
Fiyatı
: 75.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB190
: 29.08.2023 15:28:51 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 7279 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

Bu Ürüne Ait Kampanyalar
1 Adet
75,00 TL
2 Adet
140,00 TL
3 Adet
135,00 TL
   

 

Ürün Açıklaması


Sfliege Kadın Azdırıcı Damla

"Sfliege Kadın Azdırıcı Damla - Doğanın Gücüyle Cinsel İsteği Uyandırın!"

Sfliege Kadın Azdırıcı Damla ile cinsel isteği doğal ve etkili bir şekilde arttırabilirsiniz. Hollanda'dan ithal edilen bu özel ürün, bilimsel olarak tasarlanmış doğal formülü ile cinsel arzuyu harekete geçiriyor.

Cinsel İsteği Doğal Yoldan Arttırın: Sfliege Kadın Azdırıcı Damla, özel formülü sayesinde doğada bulunan bitkilerden elde edilen etkili bir cinsel arzu arttırıcıdır. Doğal içeriği ile cinsel isteği harekete geçirir.

Hollanda İthal Ürün: Bu özel ürün, Hollanda'dan ithal edilen ve bilimsel olarak tasarlanan bir formülle üretilmiştir. Doğada bulunan bitkilerin cinsel tepkileri üzerine yapılan araştırmalar sonucunda geliştirilen etkili bir üründür.

15 Dakikada Etki Başlar: Sfliege Kadın Azdırıcı Damla kullanıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra etkisini göstermeye başlar. Cinsel hormonların harekete geçmesini tetikleyerek daha fazla cinsel isteği yaşamanıza yardımcı olur.

Doğal ve Güvenli İçerik: Ürünün içeriği tamamen doğal bitkisel bileşenlerden oluşur. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanabilir, cinsel isteği arttırabilirsiniz.

Önerilen Kullanım: Sfliege Kadın Azdırıcı Damla'yı ihtiyaç duyulduğunda dilinizin altına 1 ml (5-7 damla) damlatarak kullanabilirsiniz. 24 saat içinde 2 dozdan fazla kullanılmamalıdır.

Ürün Kalitesi ve Güvencesi: Türkiye'de satışı yapılan bu ürün, faturalı ve bakanlık onaylıdır. Kullanan insanların onayını almış bir üründür.

Cinsel Arzunuzu Harekete Geçirin: Sfliege Kadın Azdırıcı Damla ile cinsel arzunuzu doğal ve etkili bir şekilde harekete geçirin. Bilimsel olarak tasarlanan formülü ile daha ateşli ve tatmin edici anlar yaşayın.

Sfliege fly azdırıcı damla, bilimsel olarak tasarlanan bayanların cinsel isteğini ve seks arzusunu arttıran yeni bir formüldür.

Cinsel davranışı ortaya çıkaran ve karşı cinsi etkilemek için formulüze edilen Sfliege doğada bulunan bitkilerden formüle edilmiştir.

Bu doğal bitkilerin cinsel tepkileri harekete geçirmeye yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Kullanıldıktan bir süre sonra etki eden formul, Hollanda dan ithaldir.

Sfliege fly azdırıcı damla Nasıl Kullanılır ?

Sfliege fly azdırıcı damlayı dil altına 5-7 damla damlatılarak ya da asitsiz ve alkölsüz içeceğe 5-7 damla damlatılarak kullanılan Sfliege fly azdırıcı damla, dil altına damlatıldığı taktirde tükürük bezleri tarafından emilerek daha çabuk etki eder.

tarife uygun kullanıldığı taktirde, kullanıldıktan yaklaşık 30 dk. sonra etki eder ve etkileri ortalama 1 - 1,5 saat devam eder. Açıldıktan yaklaşık 30 gün sonra etkilerini kaybedeceği için bir ay gibi bir zamanda tamamen tüketilmesi gerekmektedir.

Türkiyede satışı yapılan faturalı ve bakanlık onaylı ürün olma özelliğini taşıyan Sfliege fly azdırıcı damla kalitesi ile kullanan insanların onayını almış bir üründür.

Sfliege fly damla kullanıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra vücudu tetikleyerek cinsel hormonların harekete geçmesini sağlar.

Sfliege fly azdırıcı damlanın önerilen Kullanım miktarı:

İhtiyaç duyulduğunda dilinizin altına 1 ml (5-7 damla) alın. 24 saat içinde 2 dozdan fazla almayın.

Likidin bulanıklığı etkiyi azaltmaz.Sfliege fly azdırıcı damla, vitamin ve mineral karışımıdır. Bir gıda takviyesi başka gıdaların yerini almaz. Çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edin.

Arama Kelimeleri: damla, azdırıcı, azdırıcı damla, seks azdırıcı damlalar, cinsel uyarıcı damlalar, cinsel istek arttırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı damla, seks damlası, kadın azdırıcılar, bayan azdırıcılar, azdırıcı ilaçlar, şehvet uyandırıcı damla, seks uyandırıcı damla, seks istetici damla, vajina azdırıcı damla, am azdırıcı damla, amcık azdırıcılar, sikiş damlası, kadınları siktiren damla, kız siktirici damla, bakire sikme damlası, sikişmeyi uyandırıcı damlalar, kadınları azdırarak siktiren içecekler,


Sfliege kadın azdırıcı, doğal cinsel istek arttırıcı, Hollanda ithal ürün, cinsel arzu arttırma, etkili afrodizyak, bilimsel formülYorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık