Sfliege Kadın Azdırıcı Damla

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı DamlalarokSfliege Kadın Azdırıcı Damla

Sfliege Kadın Azdırıcı Damla

indirimli hediyeli tavsiyeli

Marka
: SEX
Model
Fiyatı
: 50.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB190
: 03.07.2020 14:08:57 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 6840 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
+ Kaydırıcı Krem Hediye+ Kaydırıcı Krem + Azdırıcı Kahve Hediye 

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

Bu Ürüne Ait Kampanyalar
1 Adet
50,00 TL
2 Adet - Kaydırıcı Krem
95,00 TL
3 Adet - Kaydırıcı Krem + Azdırıcı Kahve
135,00 TL
   

 

Ürün Açıklaması


Sfliege Kadın Azdırıcı Damla

Sfliege fly azdırıcı damla, bilimsel olarak tasarlanan bayanların cinsel isteğini ve seks arzusunu arttıran yeni bir formüldür.

Cinsel davranışı ortaya çıkaran ve karşı cinsi etkilemek için formulüze edilen Sfliege doğada bulunan bitkilerden formüle edilmiştir.

Bu doğal bitkilerin cinsel tepkileri harekete geçirmeye yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Kullanıldıktan bir süre sonra etki eden formul, Hollanda dan ithaldir.

Sfliege fly azdırıcı damla Nasıl Kullanılır ?

Sfliege fly azdırıcı damlayı dil altına 5-7 damla damlatılarak ya da asitsiz ve alkölsüz içeceğe 5-7 damla damlatılarak kullanılan Sfliege fly azdırıcı damla, dil altına damlatıldığı taktirde tükürük bezleri tarafından emilerek daha çabuk etki eder.

tarife uygun kullanıldığı taktirde, kullanıldıktan yaklaşık 30 dk. sonra etki eder ve etkileri ortalama 1 - 1,5 saat devam eder. Açıldıktan yaklaşık 30 gün sonra etkilerini kaybedeceği için bir ay gibi bir zamanda tamamen tüketilmesi gerekmektedir.

Türkiyede satışı yapılan faturalı ve bakanlık onaylı ürün olma özelliğini taşıyan Sfliege fly azdırıcı damla kalitesi ile kullanan insanların onayını almış bir üründür.

Sfliege fly damla kullanıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra vücudu tetikleyerek cinsel hormonların harekete geçmesini sağlar.

Sfliege fly azdırıcı damlanın önerilen Kullanım miktarı:

İhtiyaç duyulduğunda dilinizin altına 1 ml (5-7 damla) alın. 24 saat içinde 2 dozdan fazla almayın.

Likidin bulanıklığı etkiyi azaltmaz.Sfliege fly azdırıcı damla, vitamin ve mineral karışımıdır. Bir gıda takviyesi başka gıdaların yerini almaz. Çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edin.

 

Diğer Azdırıcı Damla Çeşitlerimiz
Arama Kelimeleri: damla, azdırıcı, azdırıcı damla, seks azdırıcı damlalar, cinsel uyarıcı damlalar, cinsel istek arttırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı damla, seks damlası, kadın azdırıcılar, bayan azdırıcılar, azdırıcı ilaçlar,


damla, azdırıcı, azdırıcı damla, seks azdırıcı damlalar, cinsel uyarıcı damlalar, cinsel istek arttırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı damla, seks damlası, kadın azdırıcılar, bayan azdırıcılar, azdırıcı ilaçlar,Yorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık