azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalarBizlere En Sık Sorulan Sorular

azdırıcı damlaları yemeğe mi içeceğe mi katmalı

her ikisine de katabilirsiniz. fakat; pişmekte olan bir yemek veya kaynamakta olan bir içeceğe katarsanız etkisi azalır. Bazı damlalarda değişiklik göstermektedir, mesela; sıcaklığa dayanıklılık 40 derece, bazılarında 90 derece civarıdır.

bayan azdırıcı damla mı daha etkili krem mi?

ikisinin de görevi farklıdır. Damlalar ağız yolu ile alınır, kremler bölgesel sürülerek kullanılır. kremlerin özelliği sürülen bölgelerde ki haz alımını arttırmak içindir. damlalar ise kişinin cinsel arzu salgılarının artması için içilerek kullanılır.

sizce azdırıcı damla mı almalıyım hap mı?

Eğer partnerinize sürpriz yapacaksanız damlalar her türlü içeceğe katılabildiği için eğlenceli birlikteliğinizde farkettirmeden kullanabilirsiniz. kendisinin bilgisi dahilinde kullanmanızı tavsiye edeceğimizden hapların kullanımını da bizler tavsiye etmekteyiz.damlalar kana çabuk karışırlar, haplar 30-45 dk içinde. Etki süresi olarak hapların etki süresi daha fazladır.
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık