48 Saat Etkili Dinamit Seks Kahvesi - Kadın ve Erkek Azdırıcı Cinsel İstek Uyandırıcı - 10 gr Poşet (CAK-520)

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalarAna Sayfa okAzdırıcı KahvelerokKADIN VE ERKEK AZDIRAN 48 SAAT ETKİLİ DİNAMİT SEKS KAHVESİ (CAK-520)

KADIN VE ERKEK AZDIRAN 48 SAAT ETKİLİ DİNAMİT SEKS KAHVESİ (CAK-520)

indirimli hediyeli tavsiyeli

Fiyatı
: 120.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB197
: 23.02.2024 10:45:34 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 6365 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stokta Yok (Stoğa Girdiğinde Haber Ver)
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


KADIN VE ERKEK AZDIRAN 48 SAAT ETKİLİ DİNAMİT SEKS KAHVESİ (CAK-520)

"48 Saat Etkili Dinamit Seks Kahvesi - Cinsel İsteğinizi ve Performansınızı Patlatın!"

48 Saat Etkili Dinamit Seks Kahvesi, hem kadın hem de erkekler için tasarlanmış özel bir cinsel güç arttırıcıdır. Bu özel kahve, cinsel isteği ve performansı artırmayı amaçlar. İçeriğindeki özel maddeler sayesinde cinsel arzuyu uyandırmak ve daha uzun süreli cinsel ilişkiler yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Kullanım ve Etki Süresi: Dinamit Seks Kahvesi, cinsel ilişkiye girmeden 1-2 saat önce kullanılmalıdır. Etkisi kişinin fiziksel durumuna göre değişebilir ve 48 saate kadar sürebilir. Arzu edildiğinde kahveye şeker ilave edilebilir.

Sıcak ve Soğuk İçme Tercihi: Sıcak içmek istediğinizde, 10 gr'lık poşetin içeriğini fincana boşaltın, kaynamış suyu ekleyin ve karıştırın. Soğuk içmek istediğinizde ise poşetin içeriğini soğuk suya ekleyin, buz ile karıştırın ve soğuk olarak tüketin.

İçerik: Ürünün içeriğinde kahve, Panax Ginseng, krema ve çikolata bulunur.

Kullanım ve Saklama Önerileri: Ürünü çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin. Güneş ışığından ve ısısından koruyun. Kuru ve serin bir yerde saklayın, 25°C altında tutun. Yırtılmış veya açılmış ürünleri satın almayın.

Cinsel İsteğinizi Patlatın: 48 Saat Etkili Dinamit Seks Kahvesi ile cinsel isteğinizi ve performansınızı patlatın. Özel formülü ile hem kadın hem de erkekler için mükemmel bir destek sunar. Cinsel deneyimlerinizi daha heyecanlı ve tatmin edici hale getirmek için tercih edebilirsiniz.

Kullanımı: Dinamit kahve kadın ve erkeği azdıran cinsel istek uyandırıcı seks kahvesi cinsel ilişkiye girmeden 1-2 saat önce kullanılmalıdır. Dinamit kahve nin etkisi kullanan kadın ve erkeğin fiziksel durumuna göre 48 saate kadar devam edebilir.Arzu edildiğinde şeker ilave edilebilir

Sıcak içmek istediğinizde : 10 gr lık Poşetin tamamını fincana boşaltıp kaynamış suyu ilave edip şeker ilave ederek de dinamit kahveyi karıştırın.

Soğuk içmek istediğinizde : 10 gr lık Poşetin tamamını soğuk su ilavesinin ardından 6-7 adet küp buz ile miksere boşaltıp şeker ilave ederek de dinamit kahveyi karıştırın ve soğuk olarak tüketin.

İçindekiler: Coffee, Panax Ginseng, Cream, Chocolate

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Güneş ışığından ve ısısından uzak tutunuz.Kuru ve serin yerde saklayınız.25°C altında koruyunuz.

Yırtılmış ve açılmış dinamit kahve ürünlerini kesinlikle satın almayınız

Arama Kelimeleri: kahve, azdırıcı, azdırıcı kahve, seks azdırıcı kahveler, cinsel uyarıcı kahveler, cinsel istek arttırıcı kahve, bayan azdırıcı kahve, kadın azdırıcı kahve, seks kahvesi, aşk kahvesi, cinsel uyarıcı kahve, penis kaldırıcı kahve, cinsel performans artırıcı kahve, seks uyarıcı kahve, seks isteği artırıcı kahve, afrodizyak kahve, şehvet uyandırıcı kahve, penis azdırıcı kahve, yarak kaldırıcı kahve,


48 saat etkili dinamit seks kahvesi, kadın ve erkek azdırıcı, cinsel istek uyandırıcı, cinsel performans arttırıcı, özel formülYorumlar


Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık