Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası - Cinsel Uyarıcı İçecek ve Yiyeceklerde Kullanım İmkanı

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalarAna Sayfa okAzdırıcı DamlalarokYeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Cinsel Uyarıcı Sex Damlası

Yeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Cinsel Uyarıcı Sex Damlası

indirimli hediyeli tavsiyeli

Fiyatı
: 190.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB224
: 23.02.2024 10:06:32 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 6272 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


Yeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Sex Damlası

"Cinsel Arzularınızı Uyandırın, Tutkuyu Paylaşın - Yeşil Günah D6 Sex Damlası"

Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası, cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk sorunu yaşayan kadınlar için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Güçlü etkisi sayesinde daha fazla cinsel istek ve arzu hissetmenizi sağlamayı amaçlar.

Cinsel mutluluğunuzu artırmak, cinsel arzularınızı uyandırmak ve daha aktif bir cinsel yaşam sürdürmek isteyen kadınlar için ideal bir çözümdür. Yeşil Günah D6 sex damlası, Almanya'dan ithal edilen bir üründür ve kadınların cinsel mutluluk arayışlarını desteklemek için tasarlanmıştır.

Ürün, sadece kadınların kullanımı içindir ve erkeklerde, çocuklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. İçeriğindeki güçlü etkiler, kullanan kadınların partnerlerine daha fazla cinsel istek ve arzu duymalarını sağlayabilir. Cinsel uyarıcı etkisi sadece birkaç damla ile hemen etkisini göstermeye başlar.

Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası, oral yolla alınır ve dilediğiniz içeceğe veya yiyeceğe birkaç damla damlatarak kullanılır. Cinsel performansın ve cinsel ilişkinin daha aktif ve tutkulu yaşanmasını istediğiniz durumlarda, damla adedini arttırabilirsiniz. Ürünün en iyi etkisini göstermesi için cinsel ilişkiden 30 dakika önce yaklaşık 10 damla alınarak kullanılması önerilir.

Cinsel arzularınızı uyandırmak, daha fazla istek ve arzu hissetmek için Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası'nı tercih edebilirsiniz. Ürünü içeceklerinize veya yiyeceklerinize karıştırarak kolayca kullanabilirsiniz.

Kullanım Önerileri: Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası'nı kullanmadan önce ürünün kutusunda yer alan kullanım talimatlarını mutlaka okumanız gerekmektedir. Ürünü içeceklere veya yiyeceklere damlatarak kullanabilirsiniz.

Ürün Kalitesi ve Güvencesi: Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası, Almanya'dan ithal edilmiş ve güvenliğe önem veren bir üründür. Ürünün yan etkileri, özel alerji durumlarına göre farklılık gösterebilir. Kullanmadan önce içeriğini kontrol etmeniz ve doktorunuza danışmanız önerilir. Cinsel isteksizlik sorunlarına çözüm arayan kadınlar için Yeşil Günah D6 Bayan Azdırıcı Sex Damlası ideal bir seçenektir.

Almanya'dan ithal Bayanların kullanımı için "Cinsel Uyarıcı" Aşk Damlası YEŞİL GÜNAH D6

Yeşil günah D6 dilediğiniz içeceğe veya yiyeceğe karıştırabileceğiniz, güçlü bir etkiye sahip sex damlasıdır. Cinsel soğukluk ve cinsel isteksizlik yaşayan kadınların cinsel mutluluk arayışlarına bir çaredir. kadınların daha fazla cinsel istek ve arzu duymalarını daha fazla aşk hissetmelerini sağlar.

Yeşil Günah D6 kadın azdırıcı sex damlası sadece kadınların kullanması içindir. Erkeklerde ve çocuklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Güçlü etkisi sayesinde kullanan kadınların karşısındaki erkeğe daha fazla cinsel istek ve arzu duymasını sağlar. Cinsel uyarıcı etkisi bir kaç damla ile hemen etkisini göstermeye başlar. Yeşil Günah D6 bayan azdırıcı damla Almanya'dan ithal edilmiş bir üründür.

Oral yolla alınır; dilediğiniz herhangi bir içeceğin içine birkaç damla damlatarak cinsel soğukluğun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Cinsel performansın ve daha aktif cinsel ilişki yaşanmasını istediğiniz zaman bu damla adedini arttırabilirsiniz. Cinsel Şehvetin en üst noktaya çıkmasını istediğiniz durumlarda daha azgın ve seks isteyen bir kadın olmak için şişenin 1/3 (üçte birini) lük kısmını içeceğinize katın, bu sayede ne olursa olsun seks yapmak isteyen bir kadına dönüşebilirsiniz.

En iyi etkiyi cinsel ilişkiden 30 dakika önce 10 damla alınarak kullanılmasıyla gösterir. Dilediğiniz içeceğe veya yiyeceğe karıştırabilirsiniz.

From Germany Green Temtation D6, the product has strong effect, becareful when using on someone with heart or eye discase. it is not suiatble for children.

it gives you full supports for seeking your happy life. a cure for woman's sexual frustration.

usage and dosage:

Taking 10 drops orally 30 minutes before sexual intercourse for the best effect. Can be mixed in any beverage or with food.

Arama Kelimeleri: damla, azdırıcı, azdırıcı damla, seks azdırıcı damlalar, cinsel uyarıcı damlalar, cinsel istek arttırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı damla, seks damlası, kadın azdırıcılar, bayan azdırıcılar, azdırıcı ilaçlar, şehvet uyandırıcı damla, seks uyandırıcı damla, seks istetici damla, vajina azdırıcı damla, am azdırıcı damla, amcık azdırıcılar, sikiş damlası, kadınları siktiren damla, kız siktirici damla, bakire sikme damlası, sikişmeyi uyandırıcı damlalar, kadınları azdırarak siktiren içecekler,


Bayan azdırıcı sex damlası, cinsel uyarıcı, Yeşil Günah D6 kullanımı, cinsel isteksizlik çözümüYorumlar


 Ürüne ait yorum yazmak için tıklayınız.

Kayıtlı Yorumlar

08.12.2015 16:35:26 Azdirici damla

az kaldi kaçıyordu bu kurtardı :=))


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık