Yeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Sex Damlası

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı DamlalarokYeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Sex Damlası

Yeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Sex Damlası

indirimli hediyeli tavsiyeli

Fiyatı
: 80.00 TL Kdv Dahil)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB224
: 16.06.2016 16:35:05 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 6030 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
 
Almak İstediğiniz Adeti Yazınız:

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

 

Ürün Açıklaması


Yeşil Günah D6 Bayanları Azdırıcı Sex Damlası

 

Almanya'dan ithal Bayanların kullanımı için "Cinsel Uyarıcı" Aşk Damlası YEŞİL GÜNAH D6

Yeşil günah D6 dilediğiniz içeceğe veya yiyeceğe karıştırabileceğiniz, güçlü bir etkiye sahip sex damlasıdır. Cinsel soğukluk ve cinsel isteksizlik yaşayan kadınların cinsel mutluluk arayışlarına bir çaredir. kadınların daha fazla cinsel istek ve arzu duymalarını daha fazla aşk hissetmelerini sağlar.

Yeşil Günah D6 kadın azdırıcı sex damlası sadece kadınların kullanması içindir. Erkeklerde ve çocuklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Güçlü etkisi sayesinde kullanan kadınların karşısındaki erkeğe daha fazla cinsel istek ve arzu duymasını sağlar. Cinsel uyarıcı etkisi bir kaç damla ile hemen etkisini göstermeye başlar. Yeşil Günah D6 bayan azdırıcı damla Almanya'dan ithal edilmiş bir üründür.

Oral yolla alınır; dilediğiniz herhangi bir içeceğin içine birkaç damla damlatarak cinsel soğukluğun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Cinsel performansın ve daha aktif cinsel ilişki yaşanmasını istediğiniz zaman bu damla adedini arttırabilirsiniz. Cinsel Şehvetin en üst noktaya çıkmasını istediğiniz durumlarda daha azgın ve seks isteyen bir kadın olmak için şişenin 1/3 (üçte birini) lük kısmını içeceğinize katın, bu sayede ne olursa olsun seks yapmak isteyen bir kadına dönüşebilirsiniz.

En iyi etkiyi cinsel ilişkiden 30 dakika önce 10 damla alınarak kullanılmasıyla gösterir. Dilediğiniz içeceğe veya yiyeceğe karıştırabilirsiniz.

From Germany Green Temtation D6, the product has strong effect, becareful when using on someone with heart or eye discase. it is not suiatble for children.

it gives you full supports for seeking your happy life. a cure for woman's sexual frustration.

usage and dosage:

Taking 10 drops orally 30 minutes before sexual intercourse for the best effect. Can be mixed in any beverage or with food.


yeşil günah, green temptation, yeşil günah d6, green temptation d6, d6, d6 damla, aşk damlası, seks damlası, kadın azdırıcı damla, bayanları azdırıcı damla, kadınları şehvetlendirici damla, bayanları şehvetlendirici damla, cinsel uyarıcı damla, cinsel istek uyandırıcı damla, cinsel istek arttırıcı damlaYorumlar


 Ürüne ait yorum yazmak için tıklayınız.

Kayıtlı Yorumlar

08.12.2015 16:35:26 Azdirici damla

az kaldi kaçıyordu bu kurtardı :=))


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık