ZYREXIN PLUS / Afrodizyak - Cinsel Performans Arttırıcı 10lu kapsül

azdırıcı hap alan kadınlar azdırıcı damla işe yarıyormu etkilimi nerede bulunur yorumları azdırıcı parfüm bayan erkek etkileri azdırıcı kahve azdırıcı koku azdırıcı sakız bayan azdırıcı çikolata erkek azdırıcı ilaçlar kadın azdırıcı içecekler Azdırıcı Burada Bay Bayan Kadın Erkek Azdırıcı Hap Azdırıcı Damla Azdırıcı Uyarıcı Krem Azdırıcı Sprey Afrodizyak Uyarıcı Parfüm Afrodizyak Koku azdırıcı, bayan azdırıcı, azdırıcı damla, bayan azdırıcı damla, kadın azdırıcı, azdırıcı haplar, azdırıcı ilaçlar, azdırıcı ilaç, erkek azdırıcı, azdırıcı parfüm, bayan azdırıcı hap, kadın azdırıcı damla, azdırıcı krem, bayan azdırıcı parfüm, azdırıcı ürünler, cinsel azdırıcı, kadın azdırıcı hap, azdırıcı sprey, azdırıcı kahve, bayan azdırıcı damlalar

Ana Sayfa okBAY BAYAN AZDIRICILARokAzdırıcı HaplarokZYREXIN PLUS / Afrodizyak - Cinsel Performans Arttırıcı 10lu kapsül

ZYREXIN PLUS / Afrodizyak - Cinsel Performans Arttırıcı 10lu kapsül

indirimli hediyeli tavsiyeli

Bizdeki Fiyatı
: 75.00 TL(Kdv Dahil.)
Piyasa Fiyatı
: 79,00 TL
Kazancınız
: 4,00 TL (%5,06)

Eklenme
: 05.12.2014 10:00:40 Tarihinde Eklendi.
ID:#AB295
: 27.07.2022 10:54:56 Tarihinde Güncellendi.
İnceleme
: 12883 Kişi inceledi
Stok Durumu
: Stoklarımızdan Aynı Gün Kargo Teslimatı
Bilgilendirme : Fiyatı Düşünce Haber ver
Bu Ürünün Kurye ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslimatı Vardır
+ Kadın Azdırıcı Damla Hediye+ Kadın Azdırıcı Damla + Kaydırıcı Jel Hediye 

Müşteri Destek Hattı : 05526173468 Tıklayınız

Whatsapp Canlı Destek: 05526173468 Tıklayınız

Bu Ürüne Ait Kampanyalar
1 Adet
75,00 TL
2 Adet - Kadın Azdırıcı Damla
140,00 TL
1 Adet - Kadın Azdırıcı Damla + Kaydırıcı Jel
200,00 TL
   

 

Ürün Açıklaması


ZYREXIN PLUS / Afrodizyak - Cinsel Performans Arttırıcı 10lu kapsül

Kullandıktan 20 dk sonra etkisini gösteren etkisini 72 saat (3 gün) sürdüren maximum sertlik, ereksiyon, cinsel arzu ve ilişki esnasında penis hacminde belirgin farklılık yaratan bir ürün.

Kullanımı

Zyrexin Plus Geliştirilmiş formülü ile 1 adet kapsül kullanımı yeterlidir. Tok karna ilişkiden kısa süre önce 1 adet zyrexin plus kapsül alınması yeterli olacaktır. Uzun süreli etki, sürekli ereksiyon, maximum sertleşme ,İlişki esnasında hacimsel büyüklük , erken boşalmayı geciktirme özelliği ve düzenli kullanımda uzuv hücre çeperini ebatsal geliştirme özelliği ile özel bir formül.

 

İçindekiler

a-) Xanthoparmelia scabrosa = liken özütü olarak bilinir.  Çin iklim ve topraklarında yetişir.Libido artışını sağlar. Penis kan akışını arttırarak ereksiyon ve sertleşmeyi hızlı ve maximum düzeyde sağlar. Penis'teki kan akışını sürekli ve maximum sağlamasından dolayı erken boşalmanın önüne geçmiş olur. Cinsel soğukluk sorunu yaşayan bay-bayanlarda cinsel aktivitenin ve hazzın oluşmasını sağlar. Diri ve dinamik günlük enerji takviyesinde bulunur.Erkeklerde hücre çeper yapısının genişlemesini sağlayarak penisin ebatsal gelişimine etkilidir. Sınırlı miktarda yetişmekte olan bitki türüdür.

b-) Epimedium extract = Epimedium Extract Üreme Organları İçin Tonik İşlevi Gören Cinsel Libidoyu Güçlendirmeye Ve İktidarsızlığın Tedavisine Yardımcı Olan Ve Yorgunluk Giderilmesine, Zindeliğin Artırılmasına Yardımcı Olur.

c-) Yohimbe extrat = Batı Afrika'da uzun boylu dökmeyen ağaç kabuğu adıdır . Kabuğu cinsel geliştirme için bazı Batı Afrika ülkelerinde yüzyıllardır kullanılmaktadır . Bu cinsel arttırıcı genellikle erkek erektil fonksiyonu için düşünülür . Yohimbe ayrıca kadınlarda cinsel uyarıcı olarak etkilidir. Hızlı etkiye sahiptir. Sürekli ve etkin libido artışı için etkilidir.

d-) Xanthoparmelia scabrosa exract = liken özütü exratı olarak bilinir.  Çin iklim ve topraklarında yetişir.Libido artışını sağlar. Penis kan akışını arttırarak ereksiyon ve sertleşmeyi hızlı ve maximum düzeyde sağlar. Penis'teki kan akışını sürekli ve maximum sağlamasından dolayı erken boşalmanın önüne geçmiş olur. Cinsel soğukluk sorunu yaşayan bay-bayanlarda cinsel aktivitenin ve hazzın oluşmasını sağlar. Diri ve dinamik günlük enerji takviyesinde bulunur.Erkeklerde hücre çeper yapısının genişlemesini sağlayarak penisin ebatsal gelişimine etkilidir. Sınırlı miktarda yetişmekte olan bitki türüdür.

e-) Ginkgo Extract = Japon Eriği hem beyne hem de vücudun uç noktalarına kan akışını arttırır. Artan kan akışı pelvik bölgeyi sert bir ereksiyon için gerekli olan oksijen ve nitrous oxide bakımından zenginleştirir. Ginkgo Biloba, aynı zamanda etkili bir kan dolaşımı için kan damarlarının esnekliğinin de düzenlenmesine yardımcı olur. Bu bitki (ağaç) yüzyıllardır yan etkisiz bir şekilde seksüel (cinsel) Uyarıcı(Afrodizyak) olarak da kullanılmaktadır.

f-) Cnidium extract (fruid) = Çin' doğal ortamda yetişen  bir bitkidir. Ayrıca Oregon ABD'de bulunmuştur.  Libido güçlendiricidir. Günlük yaşamdaki bitkinlik yorgunluk hissiyatını giderip diri ve enerjik bir etki sağlar. Libidoyu güçlendirerek ereksiyonu sağlar, sert ereksiyona etkilidir. Vücudun kan akışını hızlandırarak penise kan yoğunluğu sağlar. Erken boşalmayı geciktirmeye etkindir.

g-) Velvet bean extract = Hindistan topraklarında yetişen doğal bir bitki türüdür. Lobidoyu arttırır. Ereksiyon sağlayıcıdır. Kan akışını hızlandırarak penise hızlı kan akışı sağlar. Hücre çeperi gelişimi ve sayısının artmasında etkilidir.

h-) Butea Superba = Tayland doğal bitki türüdür. Erkeğin penis bölgesinde yaşlanma etkilerinin azaltılmasına, duyarlılığının artmasına, cinsel arzu (libido),  sertliğinin artmasına dolayısı ile performansının artmasına yardımcı olur. Cinsel gücü arttırır, ereksiyonu maximum sağlar.

k-) L-Arginine = İnsan vücudu içinde pek çok cinsel bozukluklar ve üreme sorunlarının tedavisinde yardımcı olabilir. Sperm hareketliliğini ve bunların sayısını artırarak erkeklerde kısırlığın tedavisinde yardımcı olabilir. Özellikle çeşitli organlarda, cinsel organların içinden geçen kan dolaşımına yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, insanlarda üreme yeteneğini geliştirir.

l-) Bohor ( Bor ) = Yüzlerce sektörde kullanılan mucize maden çeşididir. Tıpta kişiler üzerindeki etkileri Penisin hücre çeperinin genişlemesini sağlayarak sürekli ve düzenli kullanımda uzvun ebatsal genişlemesine etkindir.


Zyrexın plus 72 saat etkili hap,erkek azdırıcı hap,sertleştirici hap,ereksiyon sağlayıcı,penis büyütücü,penis geliştirici,penis kalınlaştırıcı,zyrexin geciktirici,3 gün etkili hapYorumlar


 Ürüne ait yorum yazmak için tıklayınız.

Kayıtlı Yorumlar

11.03.2019 23:01:30 Kesinlikle tavsiye dilir.

Urunun harika etkisi var. başka ürünlerden 2 tane bile aldığım da hicbir ise yaramıyordu.


Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Yandex.Metrica
Telefonla Ara
Bize Yazın
Telefonla Ara
Sizi Arayalım
yukarı çık